Referanslar

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. şebekesinde kullanılan 900 adet 7,2 kW Uzdenetimli DC Enerji Sistemleri

TRT TV Vericileri şebekesinde kullanılmakta olan 93 adet 1 kW UHF TV Vericileri

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 700.000 port kapasiteli MSAN sistemleri

PTT Posta Dağıtım Merkezleri’nde kullanılan Bilgisayar Kontrollü Otomatik Barkod Okumalı Posta Aktarım Sistemleri

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 100.000 port kapasiteli Geniş Bant ve Dar Bant Fiber Erişim Sistemleri için Türk Telekom ile 2003 yılında ana sözleşmenin imzalanması.
İLETİŞİM AĞLARI

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TRANSPOL-2000 PROJESİ

289 Noktaya TDM Modem/Node Kuruluşu
70 Km Fiber Çekimi
Türk Telekom Devre Takibi ve Tanımlarının Yaptırılması

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DAİRESİ LAN PROJESİ

Aktif Cihaz Kuruluşu
Kablolama Yapımı
Server/PC Kuruluşu

SAĞLIK BAKANLIĞI ISP ALTYAPI PROJESİ

ISP Altyapısı Server’ları Kuruluşu
ISP Network Altyapısı Kuruluşu
3 Şehrimize Pop Noktası Kuruluşu
Network Yönetim Yazılımı Kuruluşu

ATILIM ÜNİVERSİTESİ KAMPUS ALTYAPI PROJESİ

LAN Aktif Cihazlarının Kuruluşu
Network Yönetim Yazılımı Kuruluşu
Fıber Ve Utp Kablolama
Ups/Jeneratör/Sistem Odası Kuruluşu

MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAMPUS ALTYAPI PROJESİ

LAN / WAN Aktif Cihazlarının Kuruluşu

İLLER BANKASI İNTERNET ERİŞİMİ PROJESİ

Aktif Cihaz Kuruluşu
Leased Lıne Tesisi

DEMİRBANK ROUTER TEMİNİ

TUSAŞ VİDEO KONFERANS PROJESİ

ÖZTEK TEKSTİL INTERNET ERİŞİMİ VE INTRANET PROJESİ

GENERAL ELECTRICS ENERJİ GRUBU INTERNET ALTYAPI PROJESİ

MOBİL VERİ SİSTEMLERİ

ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ-Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND)’nin, 857 üye nakliye şirketi için başlattığı, Türkiye’nin en büyük araç takip ve filo yönetim projesi BAŞARI’nın. BAŞARI TELEKOM tarafından gerçekleştirilecek olan proje ile tek merkezden 23.000 araca mobil haberleşme teknolojisi sunulması hedefleniyor.

ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-Ambulans Takip ve Yönetim Sistemi Adana İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edilen Ambulans Takip ve Sevkiyat Yönetim Sistemi, GSM altyapısı üzerinden acil 112 çağrılarının, doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde araçlara iletilmesini sağlıyor.

DIŞBANK – Mobil Güvenlik Sistemi
DIŞBANK, BAŞARI TELEKOM Mobil Güvenlik Sistemi ile para ve değerli eşya torbalarını izlemeye başladı. Torbalara takılan kimlik birimleri ile torbaların nerede olduğunu takip edebilen DIŞBANK, rotası dışına çıkan araç ve torba olduğu takdirde anında uyarı mesajı alabiliyor.

EyüpOğlu Eğitim Kurumları / Özlem Turizm – Öğrenci / Servis Aracı İzleme Sistemi
Eyüboğlu Eğitim Kurumları / Özdem Turizm işbirliği ile kurulan Öğrenci İzleme Sistemi sayesinde veliler sesli telefon görüşmesi, İnternet ya da cep telefonuna gönderilen SMS mesajı ile çocuklarının kaçta servis bindiğini, servisin bulunduğu yeri ve kaç kilometre hızla gittiğini anında öğrenebiliyor.

Metro / Show TV / NTV – Kilometre Kontrol Sistemi
Metro firmasına kurulan sistem sayesinde SHOW TV ve NTV’ye tahsis edilen araçlar izlenmeye başladı. Geliştirilen sistem sayesinde 1 SMS’e 14 konum bilgisi sığdırılarak araç konum bilgileri doğru ve ekonomik şekilde düzenli olarak elde edilebiliyor ve aracı firma ile müşteri arasında çıkabilecek anlaşmazlıklar önleniyor.

BPPETROL – Uzaktan Algılama ve Kontrol Sistemleri
BP PETROL, BAŞARI TELEKOM Uzaktan Algılama ve Kontrol Sistemleri ile enerji kesintisi konusuna zaman ve mekan bağımsız mobil çözüm getirdi. Sistem sayesinde meydana gelebilecek teknik arızalardan 7 gün 24 saat süresince yetkili kişiler bilgilendirilebiliyor ve sorun olan bölgelerdeki arızalar anında kontrol altına alınabiliyor

CNNTÜRK – Kilometre Kontrol Sistemi
CNNTÜRK, BAŞARI TELEKOM Kilometre Kontrol Sistemleri ile 32 aracını izlemeye başladı. Araçların yaptığı toplam kilometreyi takometreden bağımsız olarak merkezden öğrenmeyi sağlayan sistem, hangi aracın ne kadar yol aldığı ve hangi semtlere gittiği bilgisini elde edebilmekte ve işin başında verilen iş tahsis formları ile günün sonunda gerçekleşen rota arasındaki farklılıkları saptayabilmektedir.

Vakıflar Bankası, İstanbul – Zırhlı Araç Takip Sistemi
İstanbul’daki Vakıflar Bankası Vezneler Müdürlüğü’nün kontrolünde olan Zırhlı Para Taşıma Araçlarının Marmara Bölgesi genelinde izlenmesini sağlayan Tek Kullanıcılı Mobil Veri Sistemi.

Vakıflar Bankası, İzmir – Zırhlı Araç Takip Sistemi
İzmir’deki Vakıflar Bankası Ege Bölgesi Vezneler Müdürlüğü’nün kontrolünde olan Zırhlı Para Taşıma Araçlarının Ege Bölgesi genelinde izlenmesini sağlayan Tek Kullanıcılı Mobil Veri Sistemi.

Vakıflar Bankası, Ankara – Zırhlı Araç Takip Sistemi
Ankara’daki Vakıflar Bankası İç Anadolu Bölgesi Vezneler Müdürlüğü’nün kontrolünde olan Zırhlı Para Taşıma Araçlarının İç Anadolu Bölgesi genelinde izlenmesini sağlayan Tek Kullanıcılı Mobil Veri Sistemi.

Özgür Nakliyat – Mesajlaşma ve Araç İzleme Sistemi
Özgür Nakliyat’ın İstanbul’daki merkezinden ve internet üzerinden TIR’larını Avrupa genelinde izleyebildiği, araçlara mesaj gönderebildiği ve araçlardan da durum mesajları alabildiği, tek yönlü sesli görüşmelerin yapıldığı mobil veri sistemi.

SanSu – Mobil Su Dağıtım Sistemi
Sansu’nun İstanbul’daki Genel Müdürlüğü’nde tesis edilmiş olan çağrı merkezi aracılığı ile dağıtım kanallarının verimli, hızlı ve kaliteli hizmet verebilmesi gerekliliği çerçevesinde dağıtım işlevinin mobil ortamda gerçekleştirilmesi, kontrol edilmesi için geliştirilmiş entegre mobil veri sistemi.

Totalgaz – GSM Gateway
Bayii’lere güncellenen fiat bilgilerini aktaran mobil veri sistemi.

Başarı Telekom – Araç İzleme Sistemi
Türkiye genelinde sistem tesis ve bakım hizmeti veren araçların internet ortamında izlenmesini sağlayan mobil veri sistemi.

Başarı Holding – SIMAX
SIM Kartı Aktivasyon Merkezi – Telsim tarafından aktivasyonu yapıldığı bildirilen GSM hatlarına ait ilgili numaraların, barkod okuyucu ile sisteme girilmesi, aktivasyon testlerinin yapılmasını müteakip elde edilen raporların gerekli yerlere e- mail ve/veya SMS ile gönderilmesini sağlayan tek veya çok kullanıcılı bir sistemdir.

YAYINCILIK ve MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

TELEON (Star Digital)
Sayısal Yayıncılık Sistemi’nin sayısal Head – End ve şifreleme sistemi kurulumu ve entegrasyonu

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
Milli Savunma Bakanlığı’na dijital ses kayıt sistemi kurulumu